Váš nákupný košík je prázdny
Jemná retiazka zdobená drobnými guľôčkami dodáva šperku hravosť a eleganciu. Je ideálny pre ženy, ktoré hľadajú doplnok, čo sa hodí ku každému outfitu.
| Dĺžka | 16,5-19,5cm |
|---|---|
| Farba | Žltá/Biela/Ružová |
| Hmotnosť | 2,70 g |
| Karáty | 14K |
| Materiál | Zlato |
| Puncované | Áno |
| Typ | Dievčenské / Dámske |
| Typ zapinania | Perový krúžok |