Váš nákupný košík je prázdny
Náramok zo zlata, zdobený srdiečkami a trblietavými zirkónmi, ktoré dodávajú šperku luxusný a nadčasový lesk. Výrazný dizajn podčiarkuje ženskosť a štýl.
| Dĺžka | 20 cm |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Hmotnosť | 6,63g |
| Kameň | Zirkón |
| Karáty | 14K |
| Materiál | Zlato |
| Puncované | Áno |
| Typ | Dámsky |
| Typ zapinania | Karabínka |