Váš nákupný košík je prázdny
Náramok zo žltého zlata je zostavený z pravidelne radených hladkých guľôčok prepojených krátkymi úsekmi retiazky Anker, medzi guľôčkami sú drobné deliace spojky, ktoré udržujú rovnaký rozostup a dávajú línii rytmu, retiazkové medzidiely poskytujú náramku voľný plynulý ohyb cez zápästie.
| Dĺžka | 17-21cm |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Hmotnosť | 2,41 g |
| Karáty | 14K |
| Materiál | Zlato |
| Puncované | Áno |
| Typ | Dievčenské / Dámske |
| Typ zapinania | Perový krúžok |