Váš nákupný košík je prázdny
Ruženec je výnimočný náramok, preto bude vždy skvelým darčekom. Náramok zdobia ligotavé guličky v kombinácii žltého, bieleho a ružového zlata s medailónikom panny Márie a krížikom. Tento šperk je vyrobený zo 14 karátového zlata. Súčasťou zapínania je predĺženie, pomocou ktorého je možné regulovať dĺžku. Šperk je skontrolovaný puncovým úradom a je opuncovaný.
| Dĺžka | 18/17cm |
|---|---|
| Farba | Žltá/Biela/Ružová |
| Hmotnosť | 1,98 g |
| Karáty | 14K |
| Materiál | Zlato |
| Puncované | Áno |
| Typ | Dievčenské / Dámske |
| Typ zapinania | Perový krúžok |