Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | S005 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Veľkosť: |
|---|
Elegantný, zlatý prsteň, kombinovaný biele a žlte zlato. Dekorovaný kameňom zirkón, obruba zdobena malými zirkonikmi. Prsteň je vyrobený zo štrnásť karátového zlata a vysokého lesku.
| Materiál | Zlato |
|---|---|
| Farba | Žltá/Biela |
| Hmotnosť | 2,21 g |
| Šírka | 3,5 mm |
| Kameň | Zirkón |
| Typ | Dámsky |
| Karáty | 14K |
| Puncované | Áno |