Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | F005 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Veľkosť: |
|---|
Luxusný zlatý prsteň Vás očarí svojím unikátnym vzhľadom.Veľkolepo sa vynimajúci centrálny zirkón, ktorý je dekorovaní množstvo malých iskrivých čírych zirkónov.Vznikol tak jedinečný šperk, ktorý oživí každý, hoci aj nenápadný outfit.
| Materiál | Zlato |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Hmotnosť | 2,95 g |
| Šírka | 6 mm |
| Kameň | Zirkón |
| Typ | Dámsky |
| Karáty | 14K |
| Puncované | Áno |