Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | F041 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Veľkosť: |
|---|
Elegantný dámsky prsteň vyrobený zo štrnásť karátového žltého zlata, čiastočne rhódiovaného pre dvojfarebný efekt. Ozdobu prsteňa tvoria striedajúce sa línie zlata v žltom a bielom tóne, doplnené trblietavým zirkónom.
| Materiál | Zlato |
|---|---|
| Farba | Žltá/Biela |
| Hmotnosť | 2,47 g |
| Šírka | 6 mm |
| Kameň | Zirkón |
| Typ | Dámsky |
| Karáty | 14K |
| Puncované | Áno |